Шмигаль обговорив із міністром оборони США поставки зброї в Україну (фото)

Шмигаль обговорив із міністром оборони США поставки зброї в Україну (фото)

Шмигаль: «Щоб наблизити нашу перемогу, нам потрібна більш потужна та сучасна зброя»

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час робочого візиту у Вашингтон зустрівся і обговорив із міністром оборони США Ллойдом Остіном важливість продовження військової та фінансової підтримки України для посилення обороноздатності держави в умовах російського вторгнення. Про це повідомляє «Урядовий портал».

«Україна продовжує боротьбу, і я пишаюся хоробрістю нашого народу. Немає жодних сумнівів, що ми виграємо цю боротьбу. Але щоб наблизити нашу перемогу, нам потрібна більш потужна та сучасна зброя. Зараз ми перемагаємо, і нам необхідно закріпити цей результат та забезпечити нашу перемогу», – сказав прем’єр-міністр.

Денис Шмигаль зазначив, що Україна потребує безперервних поставок важкого озброєння для забезпечення стратегічної переваги над ворогом, зокрема артилерії великої дальності, РСЗВ та іншої зброї.

Прем’єр-міністр України подякував Міністру оборони США за величезну підтримку, яку США продовжують надавати Україні.

«Дякую вам особисто та вашій команді. Ми будемо боротися, і ми переможемо. Всі разом, тому що ми захищаємо нашу демократію і ми захищаємо демократичні цінності всього світу», – зазначив очільник українського Уряду.

У свою чергу Міністр оборони США Ллойд Остін запевнив, що Україна не залишиться наодинці, і США будуть продовжувати надавати військову допомогу для посилення української армії.

Як раніше повідомлялося, США оголосять про додаткові $750 млн на озброєння для України.

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: