рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Оговтались від коронавірусу? Московська церква вимагає від уряду відкрити її храми в Україні

  • Розсилка
  За час пандемії в Україні саме храми УПЦ Московського патріархату стали чи не основними осередками поширення коронавірусу - Оговтались від коронавірусу? Московська церква вимагає від уряду відкрити її храми в Україні
  За час пандемії в Україні саме храми УПЦ Московського патріархату стали чи не основними осередками поширення коронавірусу

  Церква не може існувати без людей, - митрополит Антоній

  Московська церква вимагає від уряду відкрити її храми в Україні, бо церква не може існувати без людей. Про це сказав керуючий справами УПЦ МП митрополит Антоній (Паканич), йдеться на сторінці у Facebook.

  За словами митрополита, «і християни не можуть існувати без церкви, без богослужінь, в найширшому сенсі цього слова».

  Слід зазначити, що за час пандемії в Україні саме храми УПЦ Московського патріархату стали чи не основними осередками поширення коронавірусу. Так, за останніми даними, лише на Тернопільщині у 321 жителя Кременецького району було виявлено Covid-19. Зазначимо, що саме в цьому районі знаходиться Почаївська лавра, яку контролює Московський патріархат, і де від початку пандемії спостерігається спалах коронавірусу.

  Московська церква на Буковині засекретила дані про кількість хворих батюшок (документ).

  Нагадаємо, 22 квітня повідомляли, що у митрополита Тернопільського і Кременецького УПЦ Московського патріархату Сергія виявлено коронавірус, митрополит знаходиться в Олександрівській лікарні в Києві. Зазначимо, що з 21 квітня Почаївську Свято-Успенську лавру в місті Почаїв Тернопільської області закрили на карантин. Довкола Почаєва встановлені чотири блокпости. Такі радикальні заходи пов’язані зі зростанням чисельності хворих на коронавірус у місті, а також тим, що духовенство Почаївської лаври, яка належить Московському патріархату, порушило карантинні правила на Великдень.

  За повідомленням «Главкома», під час святкування Великодня у лаврі не було дотримано карантинний режим. Факт невиконання карантинних заходів зафіксували поліцейські Божественна літургія відбулася за участі значної кількості вірян, які не дотримувалися дистанції.

  Минулого тижня було виявлено 17 нових випадків захворювання на коронавірус у Києво-Печерській лаврі.

  13 квітня київська влада вирішили закрити монастир на карантин у зв'язку зі спалахом інфекції у Києво-Печерській лаврі.

  Києво-Печерська лавра буде закритою для відвідування, поки київська комісія з техногенної та екологічної безпеки не прийме іншого рішення.

  Предстоятель церкви Московського патріархату в Україні, митрополит Онуфрій, як повідомляли різні ЗМІ та джерела, також перехворів на коронавірус. 

    

    

   Коментарі ()
   1000 символів залишилось
   НАЙПОПУЛЯРНІШЕ