рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Один з найбільших портових операторів заходить в Україну

  • Розсилка
  <span><span><span>Співвласник і гендиректор TIS Андрій Ставніцер:&nbsp;</span>DP World заходить в Україну ш</span></span>ляхом придбання контролю в TIS Container Terminal Ukraine - Один з найбільших портових операторів заходить в Україну
  Співвласник і гендиректор TIS Андрій Ставніцер: DP World заходить в Україну шляхом придбання контролю в TIS Container Terminal Ukraine

  DP World купує TIS Container Terminal Ukraine

  Один з найбільших портових операторів світу, DP World, оголосив про намір придбати контроль в Контейнерному терміналі ТІС в порту «Південний» в Одеській області. Про це повідомляє пресслужба ТІС.

  Як повідомили в компанії, угоду супроводжувала інвестиційна компанія SD Capital. Суму не розкривають, але підкреслюють, що це - «найбільша інвестиція в інфраструктурі за всю історію незалежності України».

  В ТІС також відзначили, серед першочергових планів DP World - впровадити новітні IT-рішення і глобальну експертизу групи, сфокусуватися на розвитку інтермодального сегмента вантажоперевезень і розвитку на власних, вже викуплених ТІС землях індустріального парку за прикладом найбільшої вільної економічної зони Jebel Ali Free Zone.

  «DP World у всьому світі надає кращі клієнтоорієнтовані рішення в логістиці. Контейнерного терміналу наше партнерство дасть можливість зосередитися на відточуванні якості послуг, сфокусуватися на інтермодальності та розвитку Індустріального парку», - прокоментував співвласник ТІС, партнер SD Capital Андрій Ставніцер.

  У свою чергу, султан Ахмед Бін Сулайєм, голова правління і генеральний директор DP World зазначив, що його компанія рада розширення присутності в Україні.

  «DP World високо оцінює потенціал зростання Контейнерного терміналу ТІС. Мета нашої компанії – створювати кращі галузеві рішення для оптимізації глобальної ланцюжка поставок. Ми віримо, що наше стратегічне партнерство дозволить Контейнерного терміналу ТІС зміцнити свої позиції на морській карті світу», - додав голова правління.

  За словами партнера SD Capital Філіпа Грушко, це злиття матиме важливий вплив на український логістичний сектор.

  «Країна, в якій є DP World, – важливий гравець на світовому ринку морських перевезень і глобальної торгівлі. Це знак якості для інвестиційного клімату країни і опора для подальшого зростання», - зазначив він.

  Нагадаємо, DP World – один з найбільших портових операторів світу. У 2019 році сумарно обробив 71,2 млн TEU (для порівняння: контейнерообіг всіх українських портів за минулий рік склав трохи більше 1 млн TEU – ред.).

  Контейнерний термінал ТІС – один з найбільших контейнерних терміналів в Україні. У 2019 році його контейнерообіг збільшився на 75%. Одним з перших серед українських портів почав розвивати регулярні перевезення контейнерних вантажів блок-поїздами.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ