Березюк заявив, що на ніч залишиться біля Адміністрації президента

  Березюк заявив, що продовжить голодування
  Голова парламентської фракції «Самопоміч» Олег Березюк заявляє, що продовжить голодування, поки не вирішиться проблема зі сміттям у Львові. Він також зазначив, що планує залишатись під стінами Адміністрації президента України на ніч. «Треба відкрити сміттєзвалища країни, а не Львівщини. Треба виділити місту новий майданчик для
  • 19 Червня, 23:33
  • Розсилка
  Олег Березюк
  Олег Березюк

  Березюк заявив, що продовжить голодування

  Голова парламентської фракції «Самопоміч» Олег Березюк заявляє, що продовжить голодування, поки не вирішиться проблема зі сміттям у Львові.

  Він також зазначив, що планує залишатись під стінами Адміністрації президента України на ніч.

  «Треба відкрити сміттєзвалища країни, а не Львівщини. Треба виділити місту новий майданчик для полігону. 26 років Львівська міська рада звертається до держави, бо вона не має на своїй території такого майданчика», – заявив Березюк.

  Соратник Садового, лідер фракції «Самопоміч» у парламенті, нардеп Олег Березюк в інтерв’ю «Главкому» розповів, за яких умов він припинить голодування, яке він оголосив сьогодні через ситуацію зі сміттям у Львові.

  Як повідомлялося, станом на 18 червня у Львові назбиралося понад 8,5 тонн відходів, які нікуди вивезти.

  Нагадаємо, 12 червня міський голова Львова Андрій Садовий повідомив, що міська комісія звернулася до уряду з проханням оголосити Львів зоною надзвичайної екологічної ситуації

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ