Британський уряд оскаржить рішення суду щодо Brexit

 Британський уряд оскаржить рішення суду щодо Brexit

Почати процедуру виходу з ЄС в британському уряді планують у березні 2017 року

В уряді Великої Британії заявили, що подадуть апеляцію на цьому тижні на рішення Високого суду Лондона щодо неможливості запуску процесу виходу країни з Європейського Союзу без схвалення парламенту.

Про це повідомляє Deutsche Welle.

«Цілком ймовірно, що слухання буде призначено у Верховному суді на початку грудня. Ми сподіваємося, рішення буде ухвалене невдовзі після цього», — заявив міністр з питань Brexit Девід Девіс в парламенті.

За його словами, терміни запуску статті 50, яка регулює процедуру виходу країни-члена з ЄС, залишаються незмінними. Почати процедуру виходу з ЄС в британському уряді планують у березні 2017 року.

Нагадаємо, що очільниця уряду Великій Британії Тереза Мей запевнила європейських політиків, що процес виходу країни з ЄС не затягнеться, незважаючи на рішення суду, яке залучає до цього процесу британський парламент.

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів