Суд в Криму залишив фігурантів «справи 26 лютого» під домашнім арештом

  Під домашнім арештом фігуранти «справи 26 лютого» Мустафа Дегерменджі і Алі Асанов перебувають із 6 квітня
  Підконтрольний Кремлю Верховний суд Криму відхилив апеляційну скаргу на рішення про продовження терміну домашнього арешту фігурантів «справи 26 лютого» Мустафи Дегерменджі і Алі Асанова – вони залишаться під домашнім арештом ще два місяці. Про це повідомляє Кримська правозахисна група. За їхньою інформацією, рішення ухвалила
  • 12 Жовтня, 22:16
  • Розсилка
  Мустафа Дегерменджі
  Мустафа Дегерменджі

  Під домашнім арештом фігуранти «справи 26 лютого» Мустафа Дегерменджі і Алі Асанов перебувають із 6 квітня

  Підконтрольний Кремлю Верховний суд Криму відхилив апеляційну скаргу на рішення про продовження терміну домашнього арешту фігурантів «справи 26 лютого» Мустафи Дегерменджі і Алі Асанова – вони залишаться під домашнім арештом ще два місяці. Про це повідомляє Кримська правозахисна група.

  За їхньою інформацією, рішення ухвалила колегія суддів під головуванням судді Тимура Слезка.

  У російському Сімферопольському районному суді 5 жовтня у «справі 26 лютого» допитали трьох свідків захисту. За словами адвокатів, свідчення, які свідки дали в ході засідання, ще раз підтверджують той факт, що Мустафа Дегерменджі «не брав участі в основній фазі мітингу 26 лютого 2014 року під Верховною Радою Криму».

  Під домашнім арештом фігуранти «справи 26 лютого» Мустафа Дегерменджі і Алі Асанов перебувають із 6 квітня. Раніше обвинувачені перебували в Сімферопольському СІЗО.

  У 2015 році на півострові почали судити групу кримськотатарських активістів за участь в мітингу на підтримку територіальної цілісності України біля стін будівлі Верховної Ради Криму 26 лютого 2014 року. Їх звинувачують в участі в масових заворушеннях.

  Пізніше суд розділив «справу 26 лютого» на дві: окремо – щодо одного з лідерів кримськотатарського національного руху Ахтема Чийгоза, і окремо щодо інших фігурантів процесу – Алі Асанова, Мустафа Дегерменджі, Ескендера Кантемірова, Талята Юнусова, Ескендера Емірваліева, Арсена Юнусова і Ескендера Небіева.

  У вересні суд засудив Ахтема Чийгоза до восьми років ув'язнення.

  Джерело: Радіо Свобода

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ