Адвокат: Трамп не фігурує в розслідуванні про зв’язки з РФ

  За словами адвоката Трампа, президент «не був і не перебуває під слідством»
  Президент США Дональд Трамп не є фігурантом розслідування про зв'язки з РФ і втручанні Росії в американські президентські вибори. Про це заявив один з особистих адвокатів Трампа Джей Секули, повідомляє Reuters. «Справа в тому, що президент не був і не перебуває під слідством», - сказав Секули. Нагадаємо, декілька днів тому Трамп у
  • 18 Червня, 23:22
  • Розсилка
  Дональд Трамп
  Дональд Трамп

  За словами адвоката Трампа, президент «не був і не перебуває під слідством»

  Президент США Дональд Трамп не є фігурантом розслідування про зв'язки з РФ і втручанні Росії в американські президентські вибори.

  Про це заявив один з особистих адвокатів Трампа Джей Секули, повідомляє Reuters.

  «Справа в тому, що президент не був і не перебуває під слідством», - сказав Секули.

  Нагадаємо, декілька днів тому Трамп у себе в Twitter написав, що міністерство юстиції США почало офіційне розслідування проти нього.

  «Проти мене ведеться розслідування за звільнення директора ФБР людиною (мається на увазі спецпрокурор Роберт Мюллер, - «Главком»), яка сказала мені звільнити директора ФБР! Полювання на відьом», - написав американський лідер.

  Нагадаємо, раніше з’явилася інформація, що спеціальний радник у справі про втручання Росії у вибори в США Роберт Мюллер розслідує, чи намагався президент Дональд Трамп перешкодити правосуддю.

  За інформацією ЗМІ, Мюллер планує допитати директора національної розвідки Деніела Коутса, главу АНБ Майка Роджерса і його колишнього заступника Річарада Леджета, які погодилися свідчити. 

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ