рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Аеропорт «Одеса» почав повноцінну експлуатацію нового терміналу

  • Розсилка
  Аеропорт «Одеса» почав повноцінну експлуатацію нового терміналу

  Термінал почав повноцінно обслуговувати пасажирів як внутрішніх, так і міжнародних рейсів

  З початку вересня 2017 року Міжнародний аеропорт «Одеса» почав приймати пасажирів міжнародних рейсів в новому терміналі. Здійснено планове переведення частини відповідного пасажиропотоку в сучасний інфраструктурний об'єкт. Про це повідомляє прес-служба аеропорту.

  «Фактично мова йде про початок повноцінної експлуатації нового терміналу для обслуговування прильоту всіх пасажирів аеропорту, що в кінцевому підсумку сприятиме збільшенню пропускної спроможності повітряних воріт Південної Пальміри в кілька разів», - зазначив Павло Прусак, директор ТОВ «Міжнародний аеропорт «Одеса».

  Як повідомлялося раніше, вперше пасажирів новий термінал прийняв 15-го квітня 2017 року - розпочалося обслуговування пасажирів внутрішніх рейсів. З сьогоднішнього дня термінал почав повноцінно обслуговувати пасажирів як внутрішніх, так і міжнародних рейсів. Запуск роботи нового термінального комплексу Міжнародного аеропорту «Одеса» відкриває нові можливості як для одеського аеропорту, так і для економіки і перспектив розвитку всього регіону.

  «Це знакова подія для жителів регіону, які отримують можливість не тільки подорожувати з комфортом, але і гідно приймати своїх гостей - будь-то ділові партнери, туристи, друзі або родичі», - підкреслив Прусак.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ