Агентство Moody's підвищило рейтинги шести українських банків

  Агентство підвищило рейтинг трьох державних і трьох приватних банків України
  Міжнародне рейтингове агентство Moody's Investors Service підвищило рейтинги шести українських банків слідом за недавнім підвищенням суверенного рейтингу України. Як наголошується на сайті Moody's, у тому числі до рівня «Caa2» з позитивним прогнозом підвищено рейтинг націоналізованого «Приватбанку», державних Ощадбанку та
  • 30 Серпня, 18:16
  • Розсилка

  Агентство підвищило рейтинг трьох державних і трьох приватних банків України

  Міжнародне рейтингове агентство Moody's Investors Service підвищило рейтинги шести українських банків слідом за недавнім підвищенням суверенного рейтингу України.

  Як наголошується на сайті Moody's, у тому числі до рівня «Caa2» з позитивним прогнозом підвищено рейтинг націоналізованого «Приватбанку», державних Ощадбанку та «Укрексімбанку».

  Рейтинг «Райффайзен Банку Аваль» підвищено до рівня «Caa1» з позитивним прогнозом, банку «Південний» - до «Caa3» з позитивним прогнозом, «Промінвестбанку» - до «Caa2» зі стабільним прогнозом.

  Раніше міжнародне рейтингове агентство Moody's Investors Service, що входить в трійку найбільших рейтингових агентств світу, підвищило кредитний рейтинг України до рівня «Caa2» і вперше за тривалий час видало позитивний прогноз для нашої держави.

  Читайте також статтю: Роман Шпек: За останні два роки через бездіяльність влади ми втратили $10 млрд кредитів

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ