Ахметов потрапив у топ-500 мільярдерів світу за версією Bloomberg

  Статки олігарха оцінюються в 3,66 млрд дол.
  Американське агентство Bloomberg презентувало свою версію топ-500 мільярдерів світу. У списку є лише один український бізнесмен, власник енергетичних і металургійних підприємств Ринат Ахметов, статки якого оцінюються в 3,66 млрд дол. Він посів 483-й рядок списку. На першому місці рейтингу – засновник Microsoft Білл Гейтс зі статком 85,2 млрд
  • 1 Березня, 2017, 10:29
  • Розсилка

  Статки олігарха оцінюються в 3,66 млрд дол.

  Американське агентство Bloomberg презентувало свою версію топ-500 мільярдерів світу. У списку є лише один український бізнесмен, власник енергетичних і металургійних підприємств Ринат Ахметов, статки якого оцінюються в 3,66 млрд дол. Він посів 483-й рядок списку.

  На першому місці рейтингу – засновник Microsoft Білл Гейтс зі статком 85,2 млрд доларів. Серед іноземних власників бізнесу в Україні до топ-500 увійшов також індійський бізнесмен Лакшмі Міттал, якому належить металургійний гігант «Криворіжсталь».

  Рік тому в іншому рейтингу, за версією рейтингу Forbes, статки Ахметова оцінювалися в 2,3 млрд доларів.

  Раніше у ЗМІ з’явилась інформація про те, що президент РФ Володимир Путін – найбагатша людина у світі. Експерти припускають, що чиста вартість його активів може становити 200 млрд доларів. За їхніми даними, після 17 років перебування при владі російський лідер володіє статками у розмірі 200 млрд дол., 58 літаками і вертольотами, а також 20 палацами і заміськими віллами.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ