Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Аналітики НАТО вважають, що «гібридна війна» може бути прелюдією серйозної атаки РФ

  • Розсилка
  <span>Конференція в Національному університеті оборони України</span><br /><br /> - Аналітики НАТО вважають, що «гібридна війна» може бути прелюдією серйозної атаки РФ
  Конференція в Національному університеті оборони України

  У НАТО включають сценарій «гібридної війни» до військових навчань

  Аналітики НАТО вважають, що «гібридна війна» в Україні може бути прелюдією серйозної атаки Російської Федерації. Про це йдеться в повідомленні Міноборони України за підсумками міжнародної конференції в Національному університеті оборони.

  «Ми розробили стратегію в боротьбі з гібридною загрозою. Наші аналітики часто включають сценарій гібридної війни в навчання: політичні і військові. Важливим елементом протидії є ефективні стратегічні комунікації. Варто пам'ятати, що гібридна війна - це випробування нашої здатності і намірів чинити опір і захищатися. Це може бути прелюдією більш серйозної атаки», - зазначила директор Центру документації та інформації НАТО в Україні Барбора Миронкова.

  Повідомляється, що головною метою конференції було розглянути проблеми інформаційної політики держави в умовах гібридної війни і створити єдину систему забезпечення інформаційної безпеки.

  Джерело: РБК-Україна

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ