Авіаперевезення вартуватимуть як проїзд у маршрутці – Омелян

  Іноземні компанії на ринку коригуватимуть вартість перевезень
  Уже цього року пасажирські авіаперевезення мають стати дешевими, як проїзд у маршрутці, але якісними. Таку думку під час сьогоднішнього Українського інфраструктурного форуму висловив міністр інфраструктури Володимир Омелян, передає УНН. «Ми починаємо з нової якості людей, які повинні привести до нової якості реформ в Україні, але цього не
  • 20 Квiтня, 11:26
  • Розсилка
  Прихід Ryanair в Україну, ймовірно, здешевить авіаперельоти
  Фото: Вісник (архів)
  Прихід Ryanair в Україну, ймовірно, здешевить авіаперельоти

  Іноземні компанії на ринку коригуватимуть вартість перевезень

  Уже цього року пасажирські авіаперевезення мають стати дешевими, як проїзд у маршрутці, але якісними. Таку думку під час сьогоднішнього Українського інфраструктурного форуму висловив міністр інфраструктури Володимир Омелян, передає УНН.

  «Ми починаємо з нової якості людей, які повинні привести до нової якості реформ в Україні, але цього не достатньо. Бо ми розуміємо, що система важка, система складна, всі звикли працювати як працюють завжди. Саме тому ми використовуємо інший важель, залучаючи великі іноземні компанії, такі як Ryanair. Тільки було оголошено, що Ryanair заходить в Україну, політика основних гравців на українськму ринку змінилася докорінно. Вони повністю переглядають зараз свою стратегію і переглядають свою стратегію державні аеропорти України, що теж надважливо. Ми повинні дати громадянам не елітний вид пересування, а дешевий, зручний, за ціною маршрутки чи електрички, з якістю і безпекою набагато вище. І це можливо зробити, і ми це зробимо цього року», – сказав міністр.

  Як повідомляв «Главком», раніше Омелян повідомив про нове залізничне сполучення між Україною та Іраном.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ