Безвізом скористалися вже майже 4,5 тис. українських громадян

  З початку безвізу зафіксовано 7 відмов
  Станом на 6:00 середи, 14 червня, від початку дії безвізового режиму поїздок для громадян України кордон з ЄС перетнули 195 тис. наших співвітчизників. Про це повідомляє прес-служба Держприкордонслужби України. При цьому правом подорожей без віз скористалися 4478 громадян України. Вони мали при собі лише біометричні паспорти. [READ_MORE] 77%
  • 14 Червня, 09:22
  • Розсилка
  Безвізові подорожі
  Безвізові подорожі

  З початку безвізу зафіксовано 7 відмов

  Станом на 6:00 середи, 14 червня, від початку дії безвізового режиму поїздок для громадян України кордон з ЄС перетнули 195 тис. наших співвітчизників. Про це повідомляє прес-служба Держприкордонслужби України.

  При цьому правом подорожей без віз скористалися 4478 громадян України. Вони мали при собі лише біометричні паспорти.  77% із них, а це 3470 громадян, перетинали кордон на західній ділянці в автомобільних та залізничних пунктах пропуску, решта 23% користувалися послугами авіаційних портів.

  З початку безвізу зафіксовано 7 відмов, 4 з яких у зв'язку із порушенням міграційного законодавства країни ЄС під час попереднього перебування, а 3 наших співвітчизників повернули через недостатність рівня фінансового забезпечення та відсутність зворотних квитків.

  Нагадаємо, безвіз запрацював в ніч з 10 на 11 червня.

  Читайте також матеріал Без віз, та не без правил: Усе, що потрібно знати про безвіз

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ