Бойовиків ловлять на кордоні з РФ і кидають на передову - розвідка

  Дезертирів серед російських найманців дедалі більше
  Російські найманці тікають з Донбасу і намагають пробратися в Росію через кордон. Про це повідомляє головне розвідувальне управління Міноборони. «Невдоволені умовами проходження військової служби та самоуправством офіцерів російські найманці продовжують самовільно залишати частини та намагаються перебратися на територію РФ. У ніч на 19
  • 19 Березня, 13:31
  • Розсилка
  Бойовики на Донбасі
  Бойовики на Донбасі

  Дезертирів серед російських найманців дедалі більше

  Російські найманці тікають з Донбасу і намагають пробратися в Росію через кордон.

  Про це повідомляє головне розвідувальне управління Міноборони.

  «Невдоволені умовами проходження військової служби та самоуправством офіцерів російські найманці продовжують самовільно залишати частини та намагаються перебратися на територію РФ. У ніч на 19 березня ц.р. троє військовослужбовців 9 окремого штурмового мотострілецького полку морської піхоти (Новоазовськ) 1 АК були затримані при спробі перетину кордону з РФ та повернуті на передові позиції», - зазначають розвідники.  Крім того, за даними ГУР, ватажки бойовиків систематично «заробляють» на своїх підлеглих.

  «18 березня ц.р. у з’єднаннях і частинах 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) АК Центру територіальних військ Південного ВО ЗС РФ здійснювалась виплата грошового забезпечення. З метою покращення особистого матеріального становища командири підрозділів російських окупаційних військ здійснили збір коштів з особового складу під виглядом «штрафів», - йдеться в повідомленні.

  Нагадаємо, протягом останніх трьох днів підтримувані бойовики під селищем Широкине Донецької області втратили більше 10 осіб убитими й пораненими.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ