рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  БПП заявляє, що їхні кандидати перемогли більш ніж у половині громад на місцевих виборах

  • Розсилка
  БПП заявляє, що їхні кандидати перемогли більш ніж у половині громад на місцевих виборах

  Найбільше громад кандидати від «БПП «Солідарність» очолять у Дніпропетровській області, повідомляють у політсилі

  Партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність» перемагає на виборах в ОТГ. Про це йдеться на сайті політ сили.

  «За результатами паралельного підрахунку голосів, проведеного партійними штабами, 108 переможців, або 53,73%,  на посади голів ОТГ  – висуванці, члени партії або кандидати, які йшли за підтримки партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність». З них – 16 міських ОТГ, 30 селищних та 62 сільських», - йдеться у повідомленні.

  Також в БПП заявили, що кандидати від ВО «Батьківщина» за попередніми даними лідирують у 10 ОТГ, «Аграрної партії» – у 5 ОТГ, партії «Наш край» – у 5 ОТГ, «За конкретні справи» – у 3 ОТГ, «УКРОП», «Радикальна партія» та «Сила людей» – по 1 ОТГ.

  Також зазначається, що представники «БПП «Солідарність» перемогли у переважній більшості регіонів. Зокрема, у Донецькій області партія «БПП «Солідарність» показала 100-відсотковий результат. У обох ОТГ, де відбувались перші вибори, перемогли її кандидати.

  Найбільше громад кандидати від «БПП «Солідарність» очолять у Дніпропетровській області – 17, Волинській області – 12, Черкаській – 8, Вінницькій – 7, Харківській – 7, Івано-Франківській – 7, Львівській – 7.

  Кандидати від «БПП «Солідарність» перемагають з великим відривом від кокнурентів. Зокрема, у Ланнівській ОТГ на Полтавщині кандидат від БПП Костянтин Удовиченко переміг з результатом 79,5%.

  У Нижньодуванській об’єднаній громаді (Сватівський район) на Луганщині кандидат на посаду голови громади від партії «БПП Солідарність»  Віталій Росляк отримав 60%.

  В Олешинській  сільській громаді на Хмельниччині Віталій Осядлий, член партії «БПП «Солідарність», отримав понад 70 % голосів виборців.

  «Партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність» також отримує перемогу у виборах депутатів новостворених об’єднаних громад. За результатами підрахунку половини бюлетенів партія отримує не менше 600 депутатських мандатів», - йдеться в повідомленні

  ВО «Батьківщина» – 520, Аграрна партія – 221, «Наш край» – 102, Радикальна партія – 93,  «УКРОП» – 154, Опозиційний блок – 25, ВО «Свобода» – 58, Самопоміч – 63, Відродження – 22, Народний фронт – 22, 725 – депутати – самовисуванці. Загалом 29 жовтня обирали  4506 депутатів ОТГ.

   

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ