Британський фрегат супроводжував російський корабель у Північному морі

  Морська активність Росії поблизу Великобританії протягом Різдва збільшилася
  Судно ВМС Великобританії супроводжувало російський військовий човен, який проходив поруч із територіальними водами Об’єднаного королівства у Північному морі. Про це повідомляє Reuters з посиланням на міноборони Великобританії. «Фрегат ВМС Великобританії «Сейнт Альбанс» вирушив у море, відстежуючи новітнє російське
  • 26 Грудня, 2017, 07:19
  • Розсилка
  Фрегат ВМС Великобританії «Сейнт Альбанс»
  Фрегат ВМС Великобританії «Сейнт Альбанс»

  Морська активність Росії поблизу Великобританії протягом Різдва збільшилася

  Судно ВМС Великобританії супроводжувало російський військовий човен, який проходив поруч із територіальними водами Об’єднаного королівства у Північному морі.

  Про це повідомляє Reuters з посиланням на міноборони Великобританії.

  «Фрегат ВМС Великобританії «Сейнт Альбанс» вирушив у море, відстежуючи новітнє російське військове судно «Адмірал Горшков» під час проходження ним у Північному морі. Британський човен спостерігав за російським протягом Різдва і повернеться в порт увечері вівторка», - йдеться у повідомленні.

  Міністр оборони Об’єднаного королівства Гевін Вільямсон оприлюднив із цього приводу заяву, у якій попередив, що «не вагатиметься у захисті наших вод і не толеруватиме жодну форму агресії».

  У міноборони додали, що морська активність Росії поблизу Великобританії протягом Різдва збільшилася.

  «Інший британський човен отримав наказ супроводити російське судно-розвідник у Північному морі й Ла Манші у переддень Різдва. Згодом був також викликаний гелікоптер, аби простежити за двома іншими човнами РФ», - додає видання.

  До слова, нещодавно в найбільшому військовому кораблі Британії виявили протікання.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ