Центробанк Китаю дезінфікуватиме готівку через коронавірус
Китайські банки тепер повинні проводити дезінфекцію готівки ультрафіолетовим світлом і високими температурами. Після цього вони мають зберігати гроші 7-14 днів, перш ніж передавати їх у подальше користування
Центральний банк Китаю у межах заходів боротьби з коронавірусом COVID-19 запровадив заходи з дезінфекції готівки. Також розглядається можливість знищення готівки, що надходить із районів з високим ризиком зараження. Про це повідомляє CNN.
«Центральний банк Китаю реалізував нову стратегію щодо стримування коронавірусу - глибоке очищення та знищення потенційно заражених грошових засобів», - йдеться у повідомленні.
Як зазначається, китайські банки тепер повинні проводити дезінфекцію готівки ультрафіолетовим світлом і високими температурами. Після цього вони мають зберігати грошові засоби протягом 7-14 днів, перш ніж передавати їх у подальше користування клієнтам.
Банкноти, які надходять із районів із високим рівнем ризику зараження вірусом, такі як лікарні та ринки, пройдуть спеціальну обробку. А потім будуть відправлені назад до Центробанку, оскільки в обіг їх вже не повернуть.
У відділенні Центробанку в Гуанчжоу ці банкноти можуть бути знищені, а не просто дезінфіковані.
У Центробанку додали, що, коли це буде можливо, вони надаватимуть нові купюри.
Дії банку КНР називають цілком логічними, оскільки грошові купюри вважаються дуже брудними. В рамках дослідження, проведеного в 2017 році в Нью-Йорку, на поверхні банкноти знайшли 397 видів бактерій, а вірус грипу прожив на купюрі 12 днів.
У Всесвітній організації охорони здоров'я (ВООЗ) поки не знають, як довго коронавірус може прожити на поверхнях, зокрема на грошах. Згідно з попередніми дослідженнями, він може вижити від декількох годин і більше, але його можна вбити дезінфекцією.
Як повідомлялось, у Китаї за минулу добу від ускладнень, викликаних новим коронавірусом COVID-19, померли 105 осіб, загальна кількість жертв склала 1770, 10 844 вилікувались.
Нагадаємо, у Китаї вирішили страчувати за приховування зараження коронавірусом.
Коментарі — 0