Через негоду без світла залишаються 104 населені пункти у п’яти областях
![Через негоду без світла залишаються 104 населені пункти у п’яти областях](/img/article/5565/2_main-v1545893316.jpeg)
На Дніпропетровщині знеструмленими лишаються 65 населених пунктів
Внаслідок ускладнення погодних умов (дощ, місцями мокрий сніг та пориви вітру) через спрацювання автоматичної системи захисту ЛЕП залишаються знеструмленими 104 населені пункти у п’яти областях, у частині регіонів також ускладнено рух транспорту. Про це повідомляє прес-служба ДСНС України.
«Внаслідок ускладнення погодних умов (дощ, місцями мокрий сніг та пориви вітру) через спрацювання автоматичної системи захисту ЛЕП залишаються знеструмленими 104 населені пункти у п’яти областях, а саме: Дніпропетровська — 65, Полтавська — 18, Кіровоградська — 10, Донецька — 8 та Чернівецька — 3. Бригадами обленерго проводяться заходи по відновленню електропостачання населених пунктів», — повідомили рятувальники.
Рятувальники також додали, що: «Станом на 7 год. 27 грудня рух автомобільного транспорту на автодорогах області забезпечено. Проблемні ділянки доріг на автодорогах М-03 «Київ-Харків» та Н-08 «Бориспіль-Дніпро-Запоріжжя-Маріуполь» розчищені. Важка інженерна техніка ДСНС України та снігоприбиральна техніка облавтодору продовжують чергування та роботу на місцях можливого ускладнення руху».
Рух автомобільного транспорту на автодорогах держави забезпечено, повідомили у ДСНС. Однак нагадаємо, що обмеження на в’їзд до Полтавської області діятимуть і сьогодні.
Коментарі — 0