Через снігопад пасажирські поїзди курсують із запізненням

  Через негоду поїзди запізнюються
  Через погіршення погодних умов в Україні деякі пасажирські поїзди курсують із незначним запізненням,  повідомляє прес-служба «Укрзалізниці». «Наразі залізничники докладають усіх зусиль, щоб поїзди прибули на кінцеву станцію за графіком. Просимо пасажирів з розумінням поставитися до ситуації, що склалася, та уважно слухати
  • 8 Сiчня, 16:27
  • Розсилка

  Через негоду поїзди запізнюються

  Через погіршення погодних умов в Україні деякі пасажирські поїзди курсують із незначним запізненням,  повідомляє прес-служба «Укрзалізниці».

  «Наразі залізничники докладають усіх зусиль, щоб поїзди прибули на кінцеву станцію за графіком. Просимо пасажирів з розумінням поставитися до ситуації, що склалася, та уважно слухати оголошення на вокзалах та станціях», - зазначається у повідомленні.

  Зокрема, станом на 13:00 8 січня з запізненням менш ніж на 30 хвилин курсують поїзди: №123 Костянтинівка – Київ, №147 Одеса – Київ, №764 Одеса – Дарниця, №59 Харків – Одеса та №641 Кишинів – Одеса. Поїзд №146 Ізмаїл – Київ курсує із запізненням у понад годину.

  За даними відомства, впродовж вчорашнього дня і цієї ночі в заходах з прибирання снігу на об’єктах залізниці було задіяно 8 тис. залізничників і 24 снігоприбиральні машини.

  Нагадаємо, міжнародний аеропорт «Бориспіль» сьогодні скасував 4 рейси зі Стамбула (Туреччина). 

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ