Чеський парламент висловив занепокоєння ситуацією на Донбасі

  Депутати Сенату, крім того, наголосили, що «Крим є й надалі частиною України»
  У Чехії Сенат, вища палата парламенту, ухвалив постанову, в якій висловив занепокоєння розвитком ситуації на сході України і закликав уряд країни вжити всіх засобів, починаючи з дипломатичних, щоб посилити зусилля до мирного врегулювання конфлікту. Як мовиться в заяві, Сенат констатує, що для встановлення миру і втілення мінських домовленостей
  • 19 Жовтня, 2016, 22:17
  • Розсилка

  Депутати Сенату, крім того, наголосили, що «Крим є й надалі частиною України»

  У Чехії Сенат, вища палата парламенту, ухвалив постанову, в якій висловив занепокоєння розвитком ситуації на сході України і закликав уряд країни вжити всіх засобів, починаючи з дипломатичних, щоб посилити зусилля до мирного врегулювання конфлікту.

  Як мовиться в заяві, Сенат констатує, що для встановлення миру і втілення мінських домовленостей необхідно встановити тривале перемир’я, покласти край підтримці «повстанців» із російського боку і поновити можливість контролю за українсько-російським кордону українських державних органів.

  Депутати Сенату, крім того, наголосили, що «Крим є й надалі частиною України» і що «його відокремлення від цієї країни є наслідком російської агресії й не ґрунтується на міжнародному праві».

  За ухвалення постанови проголосували 45 із 63 присутніх депутатів Сенату, проти не був ніхто.

  У Чехії президент Мілош Земан відомий своєю позицією, прихильною до Росії і її президента Володимира Путіна. Але в цій країні зовнішню політику визначає уряд, який дотримується щодо агресії Росії проти України спільного ставлення Європейського союзу.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ