Цими вихідними Україна перейде на літній час

  В «Укрзалізниці» нагадали, що відправлення та прибуття поїздів на квитках вказується вже з урахуванням цього переходу
  У ніч проти неділі, 26 березня, в Україні відбудеться перехід на літній час. Про це повідомляє прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі. [READ_MORE] «Повідомляємо, що, відповідно до постанови Кабінету міністрів України від 13 травня 1996 року №509 «Про порядок обчислення часу на території України», на
  • 21 Березня, 10:16
  • Розсилка

  В «Укрзалізниці» нагадали, що відправлення та прибуття поїздів на квитках вказується вже з урахуванням цього переходу

  У ніч проти неділі, 26 березня, в Україні відбудеться перехід на літній час.

  Про це повідомляє прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі.  «Повідомляємо, що, відповідно до постанови Кабінету міністрів України від 13 травня 1996 року №509 «Про порядок обчислення часу на території України», на території України 26 березня 2017 року о 3-й (третій) годині за київським часом запроваджується літній час переведенням годинникової стрілки на 1 (одну) годину вперед», – йдеться у повідомленні. 

  У зв'язку з переходом на літній час в «Укрзалізниці» нагадали, що відправлення та прибуття поїздів на квитках вказується вже з урахуванням цього переходу.

  Як відомо, зміна часу в Україні відбувається двічі на рік: в останню неділю березня країна переходить на літній час, а кожної останньої неділі жовтня – на зимовий.

  У 2011 році Верховна Рада намагалася скасувати переведення годинників на зимовий час, але під тиском громадськості прийняту постанову було скасовано.

  «Літній» і «зимовий» порядок обчислення часу вперше було запроваджено у Великій Британії в 1908 році для економії та раціональнішого розподілу електроенергії впродовж доби. У СРСР перехід на зимовий час і назад регулярно здійснювався з 1981 року. Наразі понад 110 країн світу переходять на літній і зимовий час.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ