Депутати підтримали вето Порошенка на звільнення «безстрокових» контрактників

  Рада відхилила закон, який дозволяв контрактникам розривати безстрокові контракти
  Верховна Рада не змогла подолати вето президента на закон, який дозволяв контрактникам розривати безстрокові контракти.  За це проголосували лише 82 депутата. За те, щоб направити прийнятий раніше закон на доопрацювання, виступили 149 нардепів. Таким чином, закон було відхилено. Тепер, за словами голови комітету з питань нацбезпеки та
  • 18 Жовтня, 2016, 16:33
  • Розсилка
  За те, щоб направити прийнятий раніше закон на доопрацювання, виступили 149 нардепів
  Фото Версії
  За те, щоб направити прийнятий раніше закон на доопрацювання, виступили 149 нардепів

  Рада відхилила закон, який дозволяв контрактникам розривати безстрокові контракти

  Верховна Рада не змогла подолати вето президента на закон, який дозволяв контрактникам розривати безстрокові контракти. 

  За це проголосували лише 82 депутата. За те, щоб направити прийнятий раніше закон на доопрацювання, виступили 149 нардепів. Таким чином, закон було відхилено.

  Тепер, за словами голови комітету з питань нацбезпеки та оборони Сергія Пашинського, до парламенту буде внесено новий законопроект. Він пообіцяв зробити це вже в середу. «З завтрашнього ранку ми вносимо новий закон, які вирішить ці проблеми», - сказав Пашинський.

  Як відомо, 12 липня Верховна Рада прийняла закон 4689, що дозволяв військовим, які на початку АТО уклали контракти «до завершення особливого періоду», розірвати або укласти такі контракти заново.

  Однак президент Порошенко ветував його. «Зміни, які були внесені в текст закону, створили умови, при яких можуть бути створені негативні наслідки для обороноздатності держави», – пояснював тоді заступник начальника Генштабу Талалай.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ