Депутати Ради «напрацювались» і розійшлися до 14 березня
Із зареєстрованих вранці 322 нардепів удень у залі парламенту перебувало лише 47 народних обранців
Перший заступник голови Верховної Ради Ірина Геращенко закрила пленарне засідання парламенту у п'ятницю. Наступне засідання Верховної Ради відбудеться 14 березня.
Про це вона заявила з президії Верховної Ради.
«Шановні народні депутати, нагадую вам, що наступного тижня передбачена робота з виборцями. Тиждень з 6 по 10 березня – робота в комітетах, комісіях, фракціях і групах. Наступне пленарне засідання відбудеться 14 березня о 10-й годині, а зараз я оголошую засідання парламенту закритим», – сказала Геращенко.
Нагадаємо, сьогодні, 24 лютого, станом на 13:00 у залі парламенту перебувало лише 47 народних депутатів.
При цьому вранці в залі ВР зареєструвалося 322 народних депутати.
Кулуари парламенту теж пустували. Лише невелика група дітей завітала до Ради на екскурсію.
Як відомо, сьогодні у Раді традиційно відбулася година запитань до уряду. До парламенту прийшли прем’єр Володимир Гройсман і члени уряду. Зокрема, віце-прем’єр-міністр В’ячеслав Кириленко розповів про підготовку до міжнародного пісенного конкурсу «Євробачення-2017».
Коментарі — 0