Нардепи взялися за Добкіна

  Регламентний комітет рекомендував парламенту зняти депутатську недоторканність з Михайла Добкіна
  Верховна Рада розпочала розгляд подання Генпрокуратури про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання та арешт нардепа Михайла Добкіна. Пряму трансляцію засідання Ради дивіться тут. Нагадаємо, вчора комітет Верховної Ради з питань регламенту прийняв рішення рекомендувати парламенту зняти депутатську
  • 13 Липня, 17:35
  • Розсилка
  Михайло Добкін
  Михайло Добкін

  Регламентний комітет рекомендував парламенту зняти депутатську недоторканність з Михайла Добкіна

  Верховна Рада розпочала розгляд подання Генпрокуратури про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання та арешт нардепа Михайла Добкіна.

  Пряму трансляцію засідання Ради дивіться тут.

  Нагадаємо, вчора комітет Верховної Ради з питань регламенту прийняв рішення рекомендувати парламенту зняти депутатську недоторканність з Михайла Добкіна, але подання про затримання та арешт визнав недостатньо обгрунтованими.

  Як відомо, ГПУ підозрює, що Добкін діючи умисно за попередньою змовою з групою осіб, зловживаючи своїм становищем в інтересах третіх осіб, що спричинило тяжкі наслідки вчинив кримінальне правопорушення передбачене ч.2 ст.28, ч.2 ст.364 і ККУ і умисно сприяв в інтересах голів житлових кооперативів, заволодінню земельних ділянок у Харкові шляхом обману (ч.5 ст. 27, ч.4 ст.190 (шахрайство) ККУ).

  Читайте також статтю: Михайло Добкін: Луценко – дуже мстива людина. Всі, хто перетинався з ним - або сидять, або звільнені, або люстровані, або в бігах

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ