Держводагентство отримало нове керівництво

  Новою главою Держагентства водних ресурсів стане Ірина Овчаренко
  Кабінет міністрів України призначив голову і першого заступника голови Державного агентства водних ресурсів. Відповідне рішення уряд прийняв на своєму засіданні у середу, 30 листопада. [READ_MORE] Новою главою Держагентства водних ресурсів стане Ірина Овчаренко, а її першим заступником Михайло Хорєв. Овчаренко і Хорєву Кабмін встановив
  • 1 Грудня, 2016, 17:32
  • Розсилка

  Новою главою Держагентства водних ресурсів стане Ірина Овчаренко

  Кабінет міністрів України призначив голову і першого заступника голови Державного агентства водних ресурсів. Відповідне рішення уряд прийняв на своєму засіданні у середу, 30 листопада.  Новою главою Держагентства водних ресурсів стане Ірина Овчаренко, а її першим заступником Михайло Хорєв. Овчаренко і Хорєву Кабмін встановив випробувальні терміни по 3 місяці з визначенням завдань для випробування.

  До призначення Овчаренко з липня 2016 року займала посаду начальника управління економіки, фінансів та інвестицій Держагентства водних ресурсів. Вона закінчила в 2000 році Луганський державний аграрний університет і почала свою трудову діяльність на державній службі. В Держагентстві водних ресурсів, Овчаренко перебуває 14 років.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ