Доба в АТО: двоє українських військових зазнали поранень

  Наприкінці минулої доби обстановка в районі проведення АТО загострилась
  За минулу добу в зоні проведення антитерористичної операції на Донбасі в результаті бойових дій двоє українських військовослужбовців отримали поранення. Про це на брифінгу повідомив спікер Міністерства оборони України з питань АТО Андрій Лисенко. «За минулу добу в результаті бойових дій загиблих в лавах українських військ немає, але два
  • 13 Вересня, 13:12
  • Розсилка

  Наприкінці минулої доби обстановка в районі проведення АТО загострилась

  За минулу добу в зоні проведення антитерористичної операції на Донбасі в результаті бойових дій двоє українських військовослужбовців отримали поранення. Про це на брифінгу повідомив спікер Міністерства оборони України з питань АТО Андрій Лисенко.

  «За минулу добу в результаті бойових дій загиблих в лавах українських військ немає, але два українських воїни отримали поранення», - сказав він.

  Як повідомлялося, наприкінці минулої доби обстановка в районі проведення АТО загострилась. За минулу добу російсько-окупаційні угруповання 27 разів порушили перемир’я

  Разом із тим, народний депутат, координатор групи «Інформаційний спротив» Дмитро Тимчук повідомив, що в період з 5 по 11 вересня підтверджені втрати російських окупаційних військ на Донбасі склали 16 осіб. 

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ