Дружину мера Глухова Терещенка «привітали» з одруженням – вщент розбили автівку

  Вночі 19 жовтня невідомі вщент розбили машину
  Активістці, екс-депутату Київської міської ради Олені Єскіній, яка напередодні відгуляла пишне весілля з мером Глухова Мішелем Терещенко, вночі 19 жовтня невідомі вщент розбили машину. Про це Єскіна написала у своєму Facebook. «Привітання можуть бути різними... Ось так хтось вирішив «привітати» тільки ми відлетіли з України. Від
  • 19 Жовтня, 2016, 07:15
  • Розсилка

  Вночі 19 жовтня невідомі вщент розбили машину

  Активістці, екс-депутату Київської міської ради Олені Єскіній, яка напередодні відгуляла пишне весілля з мером Глухова Мішелем Терещенко, вночі 19 жовтня невідомі вщент розбили машину.

  Про це Єскіна написала у своєму Facebook.

  «Привітання можуть бути різними... Ось так хтось вирішив «привітати» тільки ми відлетіли з України. Від моєї машини цієї ночі залишилося небагато. Було, що через мою громадську діяльність, мені її розбивали бітами, відвінчували болти на колесах, різали гуму... Поліція лише знімала відбитки, але нічого не розслідувала», – поскаржилася Єскіна. 

  Нагадаємо, міський голова Глухова, нащадок славетного аристократичного роду Терещенків Мішель Терещенко одружився з колишньою депутаткою Київської облради, головою громадської організації «Кияни для киян» Оленою Єськіною.

  Різниця у віці між молодятами становить 24 роки.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ