Двох поліцейських у Кривому Розі затримали на хабарі за видачу дозволу на травматику

  Правоохоронці вимагали 370 доларів США від місцевого мешканця за отримання дозволу на придбання травматичної зброї
  Співробітники СБ України спільно з військовою прокуратурою та внутрішньою безпекою поліції викрили на хабарництві у Кривому Розі двох інспекторів з контролю за обігом зброї одного із відділень поліції. Правоохоронці затримали капітана та старшого лейтенанта поліції під час отримання 370 доларів США від місцевого мешканця за сприяння у оформленні
  • 19 Березня, 03:50
  • Розсилка

  Правоохоронці вимагали 370 доларів США від місцевого мешканця за отримання дозволу на придбання травматичної зброї

  Співробітники СБ України спільно з військовою прокуратурою та внутрішньою безпекою поліції викрили на хабарництві у Кривому Розі двох інспекторів з контролю за обігом зброї одного із відділень поліції.

  Правоохоронці затримали капітана та старшого лейтенанта поліції під час отримання 370 доларів США від місцевого мешканця за сприяння у оформленні пакету документів для отримання дозволу на придбання травматичної зброї.

  Під час обшуків співробітники спецслужби виявили значну кількість інших дозвільних документів щодо придбання та зберігання вогнепальної зброї, а також гроші розкладені по конвертах загальною сумою тисяча американських доларів та десять тисяч гривень.

  Відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ