Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Екс-депутат Держдуми розповів, як Україні залучити симпатії жителів Донбасу

  • Розсилка
  <span>Ілля Пономарьов</span> - Екс-депутат Держдуми розповів, як Україні залучити симпатії жителів Донбасу
  Ілля Пономарьов

  Для людей з окупованого Донбасу дуже важливо жити в безпеці, зазначив Пономарьов

  На окупованому Донбасі жителі, які були налаштовані до Києва лояльно, вже поїхали, а ті, хто там залишився, і без того налаштовані насторожено.

  Таку думку озвучив колишній депутат Держдуми Росії Ілля Пономарьов.

  «Від того, що ви їм дасте можливість таких же насторожених обрати в свої органи влади, ви отримаєте тільки цементацію цієї самої настороженості. Ви не розіб’єте їх точку зору, і додаткової напруги від того, що на цій території не буде виборів, не відбудеться, тому що якраз люди ось цієї психології не бачать можливості принципово впливати через вибори, у них ніколи в житті такої можливості не було. Це ті ж самі люди, які продають свій голос за гречку», – сказав Ілля Пономарьов.

  За його словами, для людей з окупованого Донбасу дуже важливо жити в безпеці.

  «Ключовим питанням для цих людей не є неможливість голосувати. Ключовим для цих людей є можливість жити не під бомбардуванням, безпеку і робочі місця. Якщо це буде, якщо буде видно, що з приходом Києва в цей регіон прийшло відновлення промисловості і перестали стріляти, то я вас запевняю, що ці люди будуть по-іншому себе вести і ставитися до київської влади», – резюмував колишній депутат Держдуми Росії. 

  Нагадаємо, за інформацією Reuters, США і РФ вели переговори про зняття санкцій проти Москви після перемоги на президентських виборах Дональда Трампа.

  Джерело: Апостроф

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ