Фінляндія поновлює торгівлю з Росією

  Питання санкцій на зустрічі чиновників з Фінляндії та РФ не обговорювалося
  Фінляндія вперше після анексії Криму поновила торгово-економічні контакти з Росією. Про це повідомляє Financial Times. Так, фінсько-російська торговельна комісія на чолі з російським віце-прем’єром і міністром торгівлі Фінляндії зібралася вперше з 2013 року. «У нас 1300 км спільного кордону з Росією, тому у нас є багато питань,
  • 1 Грудня, 2016, 08:57
  • Розсилка
  Торгівля
  Торгівля

  Питання санкцій на зустрічі чиновників з Фінляндії та РФ не обговорювалося

  Фінляндія вперше після анексії Криму поновила торгово-економічні контакти з Росією.

  Про це повідомляє Financial Times.

  Так, фінсько-російська торговельна комісія на чолі з російським віце-прем’єром і міністром торгівлі Фінляндії зібралася вперше з 2013 року.

  «У нас 1300 км спільного кордону з Росією, тому у нас є багато питань, в яких нам час від часу треба співпрацювати. Однак у наших інтересах те, щоб Захід зберігав єдність стосовно порушень міжнародного права. Ці дві речі не суперечать одна одній», - сказав міністр торгівлі Фінляндії Кай Микканен.

  При цьому питання санкцій на цій зустрічі не обговорювалося.

  Росія попри санкції є п’ятим за величиною напрямком фінського експорту і, за словами міністра, «важливо підтримати роботу фінських компаній у Росії».

  Він закликав не переоцінювати відновлення роботи спільної торговельної комісії.

  «У цьому немає нічого особливого і я б не став це переоцінювати» - сказав Микканен.

  Варто зазначити, що наступного тижня Фінляндію відвідає прем’єр Росії Дмитро Медведєв і проведе зустріч з фінським колегою Юхою Сіпілею.

  Раніше повідомлялося, що норвезько-російська урядова комісія щодо економічної співпраці також відновила роботу вперше з часу анексії Криму.

   

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ