Французький школяр взяв у заручники вчителя і однокласників через коментарі у соцмережах

  Озброєний ножем і сокирою хлопець став погрожувати розправою всім, хто перебував у класі
  У східному передмісті Парижа Монтре 17-річний ліцеїст взяв в заручники вчителя і однокласників, повідомляє Le Parisien. Повідомляється, що озброєний ножем і сокирою хлопець став погрожувати розправою всім, хто перебував у класі. Через годину переговорів вчителю вдалося переконати юнака здати зброю. За інформацією видання, підліток був затриманий
  • 19 Квiтня, 17:53
  • Розсилка

  Озброєний ножем і сокирою хлопець став погрожувати розправою всім, хто перебував у класі

  У східному передмісті Парижа Монтре 17-річний ліцеїст взяв в заручники вчителя і однокласників, повідомляє Le Parisien.

  Повідомляється, що озброєний ножем і сокирою хлопець став погрожувати розправою всім, хто перебував у класі. Через годину переговорів вчителю вдалося переконати юнака здати зброю.

  За інформацією видання, підліток був затриманий поліцейськими. В ході допиту він пояснив свої дії реакцією на коментарі його однокласників в соцмережах.

  Як повідомлялось, у Греції розбився вертоліт з військовими. У результаті чотири армійські офіцери загинули і один отримав поранення. За даними військових чиновників, вертоліт Huey UH-1H здійснював патрулювання кордону. Після того, як армія втратила зв’язок з вертольотом, причини падіння якого наразі невідомі, у прилеглій місцевості розпочали розширену пошукову операцію.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ