Генпрокуратура оголосила підозру ще одному російському генералу
![Генпрокуратура оголосила підозру ще одному російському генералу](/img/article/4060/50_main-v1490778517.jpg)
Генерал Шадрін перебував на посаді так званого заступника міністра «міністерства державної безпеки» терористичної організації «ЛНР»
Головною військовою прокуратурою Генпрокуратури України повідомлено про підозру ще одному генералу збройних сил Російської Федерації – Роману Шадріну. Про це повідомляє прес-служба ГПУ.
«Головною військовою прокуратурою повідомлено про підозру громадянину Російської Федерації, генерал-майору збройних сил Російської Федерації Р. Шадріну у скоєнні злочинів, передбачених ч. 1 ст. 258-3 (участь у терористичній організації), ч. 2 ст. 28, ч. 2 ст. 437 (ведення агресивної війни), ч. 1 ст. 438 (віддання наказів про вчинення жорстокого поводження з цивільним населенням) КК України», – інформують у ГПУ.
Зібраними у кримінальному провадженні доказами встановлено, що Шадрін у період із жовтня 2014 року по серпень 2015 року, діючи за попередньою змовою з іншими представниками влади та службовими особами збройних сил Російської Федерації, перебуваючи на посаді так званого заступника міністра «міністерства державної безпеки» терористичної організації «ЛНР», брав участь у веденні агресивної війни проти України.
«Зокрема, шляхом віддання наказів учасникам терористичної організації «ЛНР», які перебували у його підпорядкуванні, він організовував артилерійські обстріли позицій Збройних сил України та інших військових формувань, залучених до проведення антитерористичної операції на території Луганської області, – повідомляє ГПУ. – Крім того, всупереч вимогам міжнародного гуманітарного права Шадрін організував викрадення цивільних осіб, у тому числі громадян Російської Федерації, їхнє подальше незаконне ув'язнення, застосування фізичного насильства та іншого жорстокого поводження з ними».
Підозрюваного оголошено у розшук, готується клопотання про надання дозволу на затримання з метою приводу для участі в розгляді клопотання про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.
Коментарі — 0