Гепатит у Миколаєві: діагноз підтверджено у 16-ти осіб

  Всього госпіталізовано 33 людини
  У Миколаєві діагноз захворювання гепатитом А підтверджено у 16 осіб, повідомили в прес-службі Миколаївської облдержадміністрації. «Відомо про 33 людей, які потрапили до спеціалізованого лікувального закладу з підозрою на захворювання, з них у 16 - підтверджено діагноз гепатит А. З шістьох дітей, які потрапили до дитячої лікарні з підозрою на
  • 4 Сiчня, 15:32
  • Розсилка
  Фото 112 Україна

  Всього госпіталізовано 33 людини

  У Миколаєві діагноз захворювання гепатитом А підтверджено у 16 осіб, повідомили в прес-службі Миколаївської облдержадміністрації.

  «Відомо про 33 людей, які потрапили до спеціалізованого лікувального закладу з підозрою на захворювання, з них у 16 - підтверджено діагноз гепатит А. З шістьох дітей, які потрапили до дитячої лікарні з підозрою на захворювання, діагноз підтверджено тільки в одного пацієнта», – йдеться в повідомленні.

  Раніше повідомлялося, що в Миколаєві протягом останніх декількох днів зареєстровано 37 випадків захворювання гепатитом А, зокрема й у шістьох дітей.

  Причиною захворювання, відповідно до низки висновків, стала вода з пунктів розливу. Пізніше в місцевій Держспоживслужбі заявили, що перевірять всіх продавців питної води на розлив.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ