Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Глава Генштабу Британії закликав протистояти розширенню впливу Росії в Африці

  • Розсилка
  Нік Картер - Глава Генштабу Британії закликав протистояти розширенню впливу Росії в Африці
  Нік Картер
  Фото: The Times

  Картер зазначив, що Росія намагається змусити африканські країни повірити, що РФ є більш вигідним союзником, аніж країни Заходу

  Очільник Генштабу Великої Британії генерал Нік Картер закликав протистояти «маніпуляціям правдою» з боку Росії, яка таким чином зокрема розширює свій вплив у Африці.

  Про це Картер заявив в інтерв’ю The Times.

  На його думку, загроза з боку Росії з’явилась швидше, ніж Лондон розраховував у 2015 році, коли в останній раз виходила детальна доповідь щодо питань оборони королівства.

  Зокрема йдеться про небезпеку з боку приватної військової компанії «Вагнера», за якою стоїть так званий повар Путіна Євген Пригожин. Картер зазначив, що Росія намагається змусити африканські країни повірити, що РФ є більш вигідним союзником, аніж країни Заходу.

  Для досягнення своєї мети Москва вдається до «маніпуляцій правдою» в інформаційному просторі, зокрема й у кіберпросторі.

  Картер упевнений, що Велика Британія повинна посилити свою присутність в Африці, а західним країнам треба більше вкладати у контррозвідку та розробити методи захисту правди від тих, хто її підриває.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ