Глава МЗС Франції нагадав Лаврову: РФ відповідає за ситуацію на Донбасі

  Еро заявив Лаврову, що дії бойовиків не сприяють покращенню ситуації в районі конфлікту
  Глава Міністерства закордонних справ Франції Жан-Марк Еро під час телефонної розмови зі своїм російським колегою Сергієм Лавровим засудив так звану передачу під зовнішнє управління українських підприємств на окупованих територіях Донбасу. Про це йдеться в повідомленні прес-служби французького МЗС. Глава французької дипломатії також заявив
  • 19 Березня, 01:19
  • Розсилка

  Еро заявив Лаврову, що дії бойовиків не сприяють покращенню ситуації в районі конфлікту

  Глава Міністерства закордонних справ Франції Жан-Марк Еро під час телефонної розмови зі своїм російським колегою Сергієм Лавровим засудив так звану передачу під зовнішнє управління українських підприємств на окупованих територіях Донбасу.

  Про це йдеться в повідомленні прес-служби французького МЗС.

  Глава французької дипломатії також заявив Лаврову, що дії бойовиків не сприяють покращенню ситуації в районі конфлікту.

  Під час розмови міністри домовилися активніше працювати в рамках «Нормандської четвірки» і домагатися реалізації Мінських угод. Ситуація на Донбасі характеризується міністрами як тривожна, зазначили в прес-службі.

  Еро також нагадав Лаврову, що за дотримання режиму припинення вогню і відведення озброєння відповідальні всі сторони конфлікту.

  Нагадаємо, 27 лютого ватажки «ДНР» і «ЛНР» Олександр Захарченко та Ігор Плотницький заявили, що так звані республіки введуть зовнішнє управління на підприємствах української юрисдикції і перестануть постачати до України вугілля, якщо Київ не припинить транспортну блокаду Донбасу до початку березня. Вони заявили, що будуть «перебудовувати всі виробничі процеси і орієнтувати їх на ринок Росії та інших країн».

  1 березня Захарченко заявив, що близько 40 підприємств української юрисдикції перейшло під «зовнішнє управління» в «республіці». 

  Ахметов зупинив свої шахти на підконтрольній бойовикам території Донбасу.

  СБУ перехопила розмови Захарченка: «націоналізовані» заводи можуть дістатися Сергію Курченку.

  Читайте також статтю «Главкома» «Операція «Націоналізація». Ахметов – більше не король Донбасу?»

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ