Google запустив в Україні сервіс з пошуку авіаквитків

  Сервіс зокрема дає можливість відстежувати вартість квитків на обраний рейс
  В Україні почав працювати сервіс «Google Авіаквитки», який допомагатиме користувачам шукати квитки для авіаперельотів. «Наприклад, ви плануєте поїздку з Києва до Лондона, і у вас немає особливих переваг, якою авіакомпанією летіти, і ви не прив'язані до конкретної дати. «Google Авіаквитки» може порекомендувати
  • 7 Вересня, 06:55
  • Розсилка
  Головна сторінка сервісу
  Головна сторінка сервісу

  Сервіс зокрема дає можливість відстежувати вартість квитків на обраний рейс

  В Україні почав працювати сервіс «Google Авіаквитки», який допомагатиме користувачам шукати квитки для авіаперельотів.

  «Наприклад, ви плануєте поїздку з Києва до Лондона, і у вас немає особливих переваг, якою авіакомпанією летіти, і ви не прив'язані до конкретної дати. «Google Авіаквитки» може порекомендувати альтернативні аеропорти або дати поїздки, які дозволять знизити витрати на переліт, а також запропонує інформацію з прогнозом, коли ціни на авіаквитки можуть зрости і на скільки», - йдеться у офіційному блозі Google.

  Сервіс дає можливість відстежувати вартість квитків на обраний рейс, й система буде повідомляти про всі зміни ціни в «Google Асистенті» та електронною поштою.

  Також «Google Авіаквитки» мають функцію «Огляд», яка показуватиме популярні напрямки у період відпусток.

  До слова, взербайджанська лоукост авіакомпанія Buta Airways 5 вересня почала виконувати рейс Київ-Баку з аеропорту «Київ».

  У вересні також стало відомо, що італійська авіакомпанія Ernest Airlines цього року почне польоти з київського аеропорту «Жуляни» в Бергамо і Неаполь, а також зі Львова до Бергамо, Венеції та Неаполя.

  Читайте також інтерв’ю «Главкома» з директором «Google Україна»: Дмитро Шоломко: Доходи Google в Україні стрімко зростають – на 60% за рік у доларах.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ