Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  ГПУ оголосила про підозру начальнику ДФС у Вінницькій області

  • Розсилка
  Голова ДФС Вінниччини Руслан Осмоловський - ГПУ оголосила про підозру начальнику ДФС у Вінницькій області
  Голова ДФС Вінниччини Руслан Осмоловський

  Правоохоронні органи розслідують можливі правопорушення виконувача обов'язків голови ДФС Мирослава Продана

  Оголошено про підозру начальнику Головного управління Державної фіскальної служби(ДФС) у Вінницькій області Руслану Осмоловському.

  Про це заявив генеральний прокурор України Юрій Луценко, повідомляє у Facebook прес-секретар генпрокурора Лариса Сарган.

  За словами генпрокурора, у 2014 році у Вінниці була створена злочинна організація, до складу якої увійшли службові особи органів ДФС.

  «У 2015-2016 роках члени цієї злочинної організації забезпечили призначення на найбільш важливі посади в органах ДФС України своїх представників - людей пов’язаних із незаконною діяльністю на Вінницькій митниці», - йдеться у повідомленні.

  Окрім того, правоохоронні органи розслідують можливі правопорушення виконувача обов'язків голови ДФС Мирослава Продана.

  «Наявних у мене матеріалів достатньо для того, щоб бути переконаним у наявності грубих правопорушень Продана на посаді виконувача обов'язків голови ДФС. Якщо слідство покладе необхідну доказову базу, цю справу буде відправлено за підслідністю до органу, який має її реалізовувати. На цей момент триває слідство, я цього не приховую», - сказав генпрокурор.

  На думку Юрія Луценка, на митниці існує систематична проблема, пов’язана із персоналом Державної митної служби ДФС. 

  «Починати треба з нової Державної митної служби як окремої юридичної особи з новим персоналом на всій території України, який може виставити нові вимоги до всіх старих схем», - заявив Луценко.

  Раніше повідомлялося, що обшук у керівника регіональної ДФС Руслана Осмоловського був проведений 9 липня.

  Причиною обшуків може бути так звана «горіхова справа», коли внаслідок збирання відкатів з підприємців, що займаються цим бізнесом, бюджет недоотримав 305 мільйонів гривень податків.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ