Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Громадські організації та національні ЗМІ шукають нових лідерів

  • Розсилка
  Громадські організації та національні ЗМІ шукають нових лідерів

  12 березня стартує національний суспільно-медійний проект «Нові лідери».

  Проект започаткований 34 громадськими організаціями, зокрема, фондом «Відродження», «Опорою», Інститутом світової політики, Фондом «Демократичні ініціативи», і підтриманий групою StarLightMedia.

  «Нові лідери» – це можливість проявити себе для людей, які прагнуть брати і беруть активну участь у суспільному житті країни; стартап для майбутніх політиків, громадських діячів та держслужбовців. Проект є відповіддю на суспільний запит щодо нових лідерів, залученням креативних, амбітних людей з чистою репутацією до вирішення проблем державного рівня. «Нові лідери» є закликом до активних громадян брати на себе відповідальність, презентувати та реалізовувати свої ідеї, зосередившись на конструктивній роботі заради України.  Учасники повинні представити свої ідеї експертам, ЗМІ та інтернет-аудиторії. Ті, хто набере найбільше голосів, стануть героями телевізійного формату, який вийде в ефір телеканалу ICTV у вересні 2018 року. Переможець отримає не лише соціальний капітал та медійність, але і грошовий приз для реалізації ідеї або початку політичної кар’єри.

  Всі умови участі в проекті можна дізнатись на сайті NOVILIDERY.COM, реєстрація учасників вже розпочалась і триватиме до 30 квітня.

  «Нарешті так багато суспільних організацій, громадських активістів та провідних медіа об'єднались, щоб знайти нових дієвих лідерів. Ми закликаємо бізнес та медіаогранізації, які зацікавлені у розвитку України, долучитися до нашого проекту», - заявили представники громадських організацій Світлана Матвієнко та Роман Бондар.

  «Проект «Нові лідери» має стати соціальним ліфтом для активних та енергійних людей, які пов'язують своє майбутнє з Україною. І ми раді допомогти їм донести свої ідеї та реалізувати цілі», - вважає керівник телеканалу ICTV Олександр Богуцький.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ