Гройсман просить Microsoft допомогти з реформами

  Президент Microsoft Грентхем відзначив досягнутий урядом прогрес у проведенні реформ
  Уряд готовий поглиблювати співпрацю із компанією Microsoft. Про це заявив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час зустрічі із президентом Microsoft по Центральній і Східній Європі Дональдом Грентхемом, повідомляє прес-служба КМУ. «Ми потребуємо технологічних рішень і вашої підтримки у впровадженні різних програм. Україна
  • 29 Листопада, 2016, 21:58
  • Розсилка

  Президент Microsoft Грентхем відзначив досягнутий урядом прогрес у проведенні реформ

  Уряд готовий поглиблювати співпрацю із компанією Microsoft.

  Про це заявив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час зустрічі із президентом Microsoft по Центральній і Східній Європі Дональдом Грентхемом, повідомляє прес-служба КМУ.

  «Ми потребуємо технологічних рішень і вашої підтримки у впровадженні різних програм. Україна цього потребує сьогодні: і впровадження повноцінного електронного урядування, і інших систем для нас є дуже важливими. Ми хочемо бути ефективними. Для цього нам потрібно активізувати усі сервіси, які ми надаємо, зробити їх доступними, зрозумілими, зручними, а також управління тими процесами, які є у нашому секторі», – зазначив він.

  «Україна активно реформується, тому для нас дуже важливо, щоб рішення, які ми запроваджуємо, були сучасними і повністю відповідали нашим потребам», – наголосив Гройсман.

  Сторони обговорили можливості співпраці у напрямках електронного врядування, сферах боротьби з корупцією, податкової системи та митної служби, а також охорони здоров'я.

  У свою чергу президент Microsoft Грентхем відзначив досягнутий урядом прогрес у проведенні реформ.

  «З точки Microsoft ми бачимо успіх України у сфері економічних реформ, коли технологія знаходиться у самому її серці», – зазначив він.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ