рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Хорватія продовжила умови в’їзду для українців

  • Розсилка
  Пляж «Стініва» (Stiniva) на острові Віс в Хорватії - Хорватія продовжила умови в’їзду для українців
  Пляж «Стініва» (Stiniva) на острові Віс в Хорватії

  Усі, хто в'їжджає в Хорватію, повинні мати при собі негативні результати тесту на коронавірус або піти на самоізоляцію

  Хорватія до середини серпня продовжила чинні умови в’їзду для громадян України.

  Про це повідомив посол України у Хорватії Василь Кирилич.

  «До уваги громадян України! 31.07. Хорватія продовжила до 15.08.20 діючі умови в‘їзду іноземців до країни. Українці й надалі в‘їжджатимуть до Хорватії на теперішніх умовах», - написав він.  Нагадаємо, 11 липня, Хорватія посилила правила в'їзду в країну для українців. Тепер всі, хто в'їжджає в країну, повинні мати при собі негативні результати тесту на коронавірус.

  Громадянам України, які постійно проживають за межами ЄС і в'їжджають в Хорватію з туристичною метою, крім надання підтвердження про резерві готелю або апартаментів, необхідно також надати негативний результат ПЛР тесту на Sars-CoV-2 не пізніше 48 годин від часу забору.

  «Документ, що підтверджує негативний результат тесту, може бути англійською мовою, а також українською у разі, якщо в ньому епідеміолог може ідентифікувати особу, приналежність тесту і результат, тому ці дані бажано мати латиницею», - уточнюється в повідомленні.

  У разі якщо лабораторія надіслала туристу результат тесту електронною поштою, то бажано його роздрукувати, принаймні дорогою до КПП, підкреслюють у відомстві.

  У посольстві зазначили, що хорватські прикордонники та епідеміологи з розумінням ставляться до прибуваючих. В крайньому випадку, якщо ваш тест - тільки в електронному вигляді, вам можуть піти на поступки й запропонувати надіслати підтвердження на електронну пошту.

  «Однак просимо не зловживати таким підходом дружньої країни», - додали у відомстві.

  Якщо ж ви не маєте при собі документа з негативним результатом ПЛР-тесту, то вам можуть на розгляд епідеміолога дати дозвіл на в'їзд до Хорватії з обов'язковою семиденною самоізоляцією. Також при таких умовах вам треба буде здати ПЛР-тест на коронавірус за ваші особисті кошти вже на території Хорватії, додали в посольстві.

  Раніше міністр інфраструктури назвав країни, куди українці можуть полетіти на відпочинок.

   


  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ