рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Єльченко заявив, що російські війська в Криму «перевищили всі допустимі ліміти»

  • Розсилка
  Єльченко заявив, що російські війська в Криму «перевищили всі допустимі ліміти»

  «Нині увесь півострів перетворився на величезну воєнну базу», - підкреслив постпред України при ООН Володимир Єльченко

  Кількість військ, які Росія на сьогодні розмістила в окупованому Криму, перевищує навіть рівень радянської військової присутності на півострові у часи СРСР.

  Про це в інтерв’ю Укрінформу заявив Постійний представник України при ООН Володимир Єльченко.

  «Нині увесь півострів перетворився на величезну воєнну базу. Мені здається, російських військових сил там зараз навіть більше, ніж за радянських часів. Йдеться і про новітні ракетні комплекси, і про все інше», - зазначив Єльченко.

  Він підкреслив, що це порушує узгоджені обмеження російської військової присутності у регіоні.

  «Кількість військової техніки у Криму і довкола нині перевищує всі допустимі ліміти, у тому числі угоди, які обмежують військову присутність Росії на південному фланзі», - заявив дипломат.

  Нагадаємо, Генеральна асамблея ООН 17 грудня ухвалила резолюцію щодо загроз, які створює мілітаризація Росією окупованого Криму. У ній загострюється увага на безпекових викликах, які несе розміщення російської зброї на півострові, у тому числі здатної нести ядерні заряди.

  Резолюція закликає Росію вивести війська з Криму і завершити його тимчасову окупацію. Вона також засуджує напад на українські кораблі ВМС і вимагає відпустити незаконно затриманих українських моряків без зволікань та додаткових умов.


  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ