ЄС і Британія погодили графік і план переговорів щодо Brexit

  Дискусії щодо Brexit будуть проходити в три етапи
  ЄС і Британія погодили графік і план переговорів щодо Brexit. Про це повідомляє Sky News. Секретар Великобританії з питань Brexit Девід Девіс і головний парламентер ЄС Мішель Барньє заявили, що дискусії будуть проходити в три етапи: права громадян, фінансове врегулювання та інші питання поділу. Нагадаємо, у Брюсселі в понеділок почалися
  • 19 Червня, 21:43
  • Розсилка
  ЄС і Британія погодили графік і план переговорів щодо Brexit
  ЄС і Британія погодили графік і план переговорів щодо Brexit

  Дискусії щодо Brexit будуть проходити в три етапи

  ЄС і Британія погодили графік і план переговорів щодо Brexit.

  Про це повідомляє Sky News.

  Секретар Великобританії з питань Brexit Девід Девіс і головний парламентер ЄС Мішель Барньє заявили, що дискусії будуть проходити в три етапи: права громадян, фінансове врегулювання та інші питання поділу.

  Нагадаємо, у Брюсселі в понеділок почалися переговори про вихід Великої Британії зі складу Євросоюзу.

  Майже рік минув з часу референдуму про вихід Великої Британії з Євросоюзу, на якому британці висловилися «за» вихід із ЄС. У обох сторін залишилося менше двох років, щоб узгодити всі формальності щодо Brexit.

  Як повідомлялося, парламент Великої Британії скасував традиційну тронну промову королеви Єлизавети ІІ, якою вона мала відкрити парламентську сесію в 2018 році.

  Промову скасовано через Brexit - такий крок, на думку парламентаріїв, дасть їм більше часу для роботи над законопроектами про вихід країни з ЄС. У зв'язку з Brexit наступна парламентська сесія триватиме два роки, а не один, як зазвичай

  Британський парламент розпочне роботу  21 червня.

  Раніше повідомлялося, що Тереза Мей провела перестановки в уряді після дострокових парламентських виборів в країні.

  Зокрема, зазначено, що Мей змінила міністра юстиції країни. Ним став консерватор Девід Лідінгтон замість Елізабет Трас, яка була першою в історії жінкою лорд-канцлером в першому кабінеті Мей. Як повідомляється, змінився і міністр праці і пенсій. На цю посаду прем'єр Великої Британії призначила Девіда Гока, який раніше обіймав посаду головного секретаря казначейства.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ