ЄС введе нові санкції через хіматаки в Сирії

  Санкції торкнуться військових та наукових службовців рижиму Асада
  Європейський союз запровадить санкції проти 16 осіб, які причетні до хімічних атак на цивільних у Сирії. Про це заявив міністр закордонних справ Великої Британії Борис Джонсон напередодні зустрічі міністрів закордонних справ ЄС у понеділок, повідомляє AP. «Міністр закордонних справ Британії Борис Джонсон заявив, що 16 осіб очікує
  • 17 Липня, 13:03
  • Розсилка
  Жертви хіматаки в Сирії
  Жертви хіматаки в Сирії

  Санкції торкнуться військових та наукових службовців рижиму Асада

  Європейський союз запровадить санкції проти 16 осіб, які причетні до хімічних атак на цивільних у Сирії. Про це заявив міністр закордонних справ Великої Британії Борис Джонсон напередодні зустрічі міністрів закордонних справ ЄС у понеділок, повідомляє AP.

  «Міністр закордонних справ Британії Борис Джонсон заявив, що 16 осіб очікує заборона на подорожі та заморожуванням активів», - йдеться у повідомленні.

  Зазначається, що санкції торкнуться військових та наукових службовців.

  За словами Джонсона, «це показує рішучість Великої Британії та решти друзів у Європі» у протидії хімічним атакам в Сирії.

  Нагадаємо, у травні Євросоюз продовжив обмежувальні заходи проти сирійського режиму до 1 червня 2018 року.

  Як повідомлялося, 4 квітня по підконтрольному сирійській опозиції місту Хан-Шейхун було завдано авіаудару, внаслідок якого десятки людей загинули від хімічного отруєння. Організація ЮНІСЕФ повідомила про щонайменше 27 убитих дітей.

  CNN з посиланням на фінансові документи, наявні в розпорядженні телеканалу, повідомляв, що інвестгруппа, керована російською мафією і пов’язана з урядом, перевела не менше 900 тисяч доларів компанії, що фінансувала розробки хімзброї в Сирії.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ