Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Євросоюз хоче спростити видачу віз

  • Розсилка
  Євросоюз хоче спростити видачу віз

  Зокрема в ЄС пропонують скоротити період розгляду візової заявки від 15 до 10 днів

  У Євросоюзі пропонують внести зміни до візового кодексу з метою спрощення процедур видачі віз на тлі зміцнення безпеки та протидії нелегальній міграції.

  Відповідні пропозиції із удосконалення візової політики внесла у середу Єврокомісія, повідомляє Укрінформ.

  «Єврокомісія пропонує реформувати спільну візову політику ЄС з метою адаптації правил до зростаючих занепокоєнь у сфері безпеки, загроз, пов’язаних з міграцією, а також новими технічними можливостями», - повідомили у керівній інституції ЄС.

  Зазначається, що запропоновані зміни до візового кодексу дозволить спростити отримання віз для осіб, які подорожують до Європи легально, сприяти розвитку туризму, торгівлі та бізнесу на тлі зміцнення безпеки та ліквідації ризиків, спричинених нерегулярною міграцією.

  Серед конкретних кроків пропонується скоротити період розгляду візової заявки від 15 до 10 днів; розширити практику видачу довготривалих багаторазових віз (на один та п'ять років); видавати одноразові короткотермінові візи безпосередньо на пунктах пропуску на кордонах; з метою фінансового забезпечення заходів безпеки підвищити із 60 до 80 євро візовий збір.

  Окрім цього наприкінці 2018 року Єврокомісія ініціюватиме консультації з питання повного переходу процесу подачі візових заявок на цифрові технології.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ