Кабмін виділить ЦВК додаткові кошти на вибори в територіальних громадах

Кабмін виділить ЦВК додаткові кошти на вибори в територіальних громадах

Необхідні кошти на проведення виборів в такій кількості об’єднаних громдах в бюджеті на цей рік не були передбачені

На засіданні Уряду ухвалили рішення про виділення ЦВК додаткових коштів для проведення виборів в об’єднаних територіальних громадах з резервного фонду.

Про це на своїй сторінці в Facebook написав прем’єр-міністр Володимир Гройсман.

«Цього рішення чекали близько 200 майбутніх об’єднаних громад, вже подали в Центральну виборчу комісію свої заявки на проведення виборів. Справа в тому, що необхідні кошти на проведення виборів в такій кількості об’єднаних громдах в бюджеті на цей рік не були передбачені», – написав він. Відзначимо, в Україні можуть запровадити систему реімбурсації вартості ліків з 1 січня 2017 року.

«Це добра відповідь тим скептикам, які критикували мене у 2014 році. Незважаючи на їх критику, ми зробили ті кроки, правильність яких зараз підтверджує життя. Сьогодні ті ж політики знову критикують дії нашого уряду. Але і зараз, як і тоді, ми будемо йти вперед», – підкреслив глава Уряду. 

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів