Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Кабмін запускає тестування електронного документообігу IDoc

  • Розсилка
  <p>iDoc - це система електронного документообігу, орієнтована на великі компанії</p> - Кабмін запускає тестування електронного документообігу IDoc

  iDoc - це система електронного документообігу, орієнтована на великі компанії

  Експериментальний проект реалізується до 31 грудня 2020 року

  Уряд погодився з пропозицією міністра Кабінету міністрів України про впровадження експериментального проекту з підвищення ефективності управлінських процесів в Секретаріаті Кабміну з використанням програмного продукту системи електронного документообігу IDoc.

  Про це сказано в рішенні уряду №879-р від 29 вересня 2019 року.

  «Погодитися з пропозицією міністра Кабінету міністрів України про запровадження експериментального проекту по підвищенню ефективності управлінських процесів в Секретаріаті Кабміну з використанням програмного продукту системи електронного документообігу IDoc, що надається розробником зазначеного програмного продукту та особою, яка має авторське право, для установки на серверах Секретаріату Кабміну і тестового використання в рамках проекту на безоплатній основі», - сказано в документі.

  Повідомляється також, що Секретаріату Кабміну за участю розробника програмного продукту наказано забезпечити реалізацію експериментального проекту, зазначеного в розпорядженні, а також прийняття у разі потреби необхідних розпорядчих актів та укладання договорів.

  Крім того, Секретаріат має забезпечити інформаційну підтримку реалізації експериментального проекту та подання Кабміну інформації про результати його реалізації.

  Експериментальний проект реалізується до 31 грудня 2020 року. Центральні органи виконавчої влади можуть приєднатися до експериментального проекту за рішенням відповідного керівника державної служби.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ