Керівник «Укрзалізниці» пояснив здорожчання квитків на потяги

  Песимістичний сценарій передбачав підвищення тарифу на 2017 рік на 44%
  Керівник «Укрзалізниці» Войцех Бальчун пояснив, чому зростуть тарифи на залізничні квитки в новому році. Бальчун пояснив підвищення інфляцією та зростанням цін на все, що пов'язане з виробництвом, пише ТСН. «Песимістичний сценарій передбачав підвищення тарифу на 2017 рік на 44%. Оптимістичний – 25%. Я одразу спростую
  • 1 Грудня, 2016, 04:18
  • Розсилка

  Песимістичний сценарій передбачав підвищення тарифу на 2017 рік на 44%

  Керівник «Укрзалізниці» Войцех Бальчун пояснив, чому зростуть тарифи на залізничні квитки в новому році.

  Бальчун пояснив підвищення інфляцією та зростанням цін на все, що пов'язане з виробництвом, пише ТСН.

  «Песимістичний сценарій передбачав підвищення тарифу на 2017 рік на 44%. Оптимістичний – 25%. Я одразу спростую – це підвищення не становитиме 35%. Наша рекомендація – близько 20%»,– пояснив він.

  Нагадаємо, публічна акціонерна компанія «Укрзалізниця» оприлюднила інфографіку, в якій показано, як зміниться вартість квитків після індексації тарифів у 2017 році.

  Раніше повідомлялося, що «Укрзалізниця» планує наступного року підвищити залізничні тарифи на вантажні перевезення на 25%, а на проїзд у пасажирських поїздах – на 35%. 

  Нагадаємо, з 30 квітня поточного року «Укрзалізниця» підвищила тариф на вантажні перевезення залізничним транспортом на 15%. При цьому «Укрзалізниця» планувала 2016 року підвищити тариф на перевезення вантажів на 30% у два етапи: з 1 січня 2016 року на 15% і з 1 липня – ще на 15%. У відповідь на цю ініціативу найбільші промислові підприємства металургійної, цементної та хімічної промисловості звернулися до українського уряду з проханням не допустити додаткового підвищення тарифів на вантажні перевезення залізничним транспортом і підтримали ініціативу про введення мораторію на підвищення залізничних тарифів на 2016 рік.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ