Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Кількість заручників бойовиків на Донбасі і українських політв'язнів в РФ продовжує зростати, - Геращенко

  • Розсилка
  Ірина Геращенко - Кількість заручників бойовиків на Донбасі і українських політв'язнів в РФ продовжує зростати, - Геращенко
  Ірина Геращенко

  Геращенко додала, що кількість заручників, які утримуються на окупованій території, і українських політв'язнів в Росії продовжує збільшуватися

  Перший заступник голови Верховної Ради, представник України у підгрупі з гуманітарних питань тристоронньої контактної групи з врегулювання ситуації на Донбасі (Україна - Організація з безпеки і співробітництва в Європі, Росія) Ірина Геращенко заявила, що до Нового року з'являться позитивні новини про заручників, незважаючи на те, що їх кількість продовжує збільшуватися.

  «Ми шукаємо всі можливості достукатися до іншої сторони з питанням звільнення заручників. Ми дійсно і через церкву аплелювали неодноразово і інші залучали канали. І також ми неодноразово говорили про те, що «ключ» від звільнення всіх заручників знаходиться в Кремлі. Ми дуже сподіваємося, що до Нового року повинні бути позитивні новини з питання звільнення для сотень тих, хто чекає своїх близьких», - сказала вона.

  При цьому Геращенко додала, що, на жаль, кількість заручників, які утримуються на окупованій території, і українських політв'язнів в Росії продовжує збільшуватися.

  Джерело: Українські новини

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ