Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Китай не побачив у Росії потенціалу збивати балістичні ракети

  • Розсилка
  Китай не побачив у Росії потенціалу збивати балістичні ракети

  Китайське телебачення не згадало своїх російських «союзників»

  Нещодавно китайський телеканал CCTV транслював 8-серійний документальний фільм щодо розвитку військової техніки в КНР. Серед іншого в одній із серій наводилися слова очільника країни Си Цзиньпіна про те, що пріоритетами роботи мають стати розвиток суперкомп’ютерів, систем протиракетної оборони (ПРО) для перехоплення балістичних ракет і систем навігації за допомогою супутників.

  При цьому в документальному фільмі, як пише на своїх шпальтах The South China Morning Post, говориться про те, що лише дві країни у світі на даний момент можуть успішно перехоплювати балістичні ракети. І цими двома країнами є США і КНР. Однак як відомо РФ має як стаціонарну систему ПРО для охорони Москви (А-135), так і розвиває відповідні мобільні системи (С-300, С-400 і перспективна система С-500) для перехоплення різних типів ракет.

  Технології КНР щодо перехоплення ракет і справді демонструють значний прогрес протягом декількох останніх років і швидко наближаються до американських. У якості прикладу документальний фільм CCTV наводив роботи полковника Чень Деміна і його команди. Даний військовий працює над проблематикою ПРО більше 30 років. В тому числі лише у 2016 році стало відомо про успішний тест, який був проведений на північному заході КНР у 2010 році.

   

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ