Кияни пережили найспекотніший день за 137 років

  Серпень тільки почався, а два температурні рекорди вже встановлені
  У Києві зафіксований наспекотніший день і найтепліша ніч за історію спостережень За даними Центральної геофізичної обсерваторії, в середу, 2 серпня, середньодобова температура повітря досягла +28,9°. Таким чином на 0,6° перевищено попередній температурний рекорд для цього дня, який був встановлений в 2010 році. Крім того, ніч на 3 серпня
  • 3 Серпня, 11:39
  • Розсилка

  Серпень тільки почався, а два температурні рекорди вже встановлені

  У Києві зафіксований наспекотніший день і найтепліша ніч за історію спостережень

  За даними Центральної геофізичної обсерваторії, в середу, 2 серпня, середньодобова температура повітря досягла +28,9°. Таким чином на 0,6° перевищено попередній температурний рекорд для цього дня, який був встановлений в 2010 році.

  Крім того, ніч на 3 серпня виявилась найтеплішою за 137 років метеорологічних спостережень у столиці. Температура в Києві не опустилася нижче 23,6°, а це значить, що попередній рекорд для цієї дати, який також був встановлений в 2010 році, перевищено на 0,9°.

  «Враховуючи прогноз Укргідрометцентру це, ймовірно, не останній температурний рекорд цього літа», - зазначають метеорологи.

  За даними Центральної геофізичної обсерваторії, середньомісячна температура повітря в липні в Києві склала +20,9°, що перевищує кліматичну норму на 1,6°.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ